Služby

ODBORNÉ PORADENSTVO 

Pre bežného spotrebiteľa je ťažké zorientovať sa v dnešnej rozmanitej a rýchlo sa meniacej ponuke na trhu. Preto vychádzame zákazníkovi v úsrtety  poskytovaním odborného poradenstva, týkajúceho sa výberu najvhodnejšieho druhu a typu výrobku, ktorý bude spĺňať  jeho konkrétne požiadavky.

Vyškolení predajcovia  radi zodpovedajú všetky Vaše otázky a informujú o možných riešeniach. Technické poradenstvo ocenia najmä zákazníci, ktorí majú špeciálne požiadavky, alebo vzhľadom k iným okolnostiam nie je možné v ich prípade použiť obvyklé riešenie.

ZAMERANIE

Správne  zameranie je podmienkou  bezproblémovej montáže produktu. Vieme, aké dôležité je prvotné posúdenie a zhodnotenie podmienok realizácie. Preto si u nás môžete objednať všetky výrobky aj so zameraním. Predídete tak možným problémom a ďalším nákladom  plynúcim z chybného zamerania. 

V prípade, že si trúfate na zameranie sami, poradťe sa najskôr s našimi odborníkmi, ktorí sa radi podelia o svoje skúsenosti. V prípade zložitejších výrobkov však rozhodne odporúčame profesionálne zameranie.

MONTÁŽ

Profesionálna montáž je zárukou správnej funkčnosti výrobku. Prenechajte ju preto odborníkom. Osadenie, nastavenie požadovaných parametrov a konečná kontrola funkčnosti sú dôležitými faktormi ovplyvňujúcimi užívateľský komfort. V prípade montáže výrobku dodávateľskou firmou nestrácate záruku a garantujeme Vám aj kvalitu prevedených prác.

Montáž okien a exteriérovej tieniacej techniky zabezpečujeme vlastnými špecializovanými montážnymi skupinami .